Placeholder image

Koncert
WIECZORNY

Wieczór festiwalowy również będzie pełen atrakcji, jak przystało na prawdziwe ZAMOJSKIE WINOGRANIE nie może zabraknąć dobrej muzyki oraz oczywiście wina. Gwiazdą wieczoru będzie Agnieszka Chylińska, a przed nią wystąpi Zuza Jabłońska, polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, finalistka pierwszej polskiej edycji The Voice Kids.

Strefa koncertowa otwarta dla wszystkich! Zapraszamy!

Sprawdź inne atrakcje Kup wejściówkę

Koncert rozpocznie się występem Zuzy Jabłońskiej, który wystartuje o 19:15 i potrwa do około 20:30. Przewidywany start koncertu Agnieszki Chylińskiej to 20:45.

Agnieszka
CHYLIŃSKA

Gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać, w tym roku wystąpi dla nas w Zamościu. Polska piosenkarka, osobowość telewizyjna, a także autorka książek dla dzieci. Doceniana oraz nagradzana i nominowana do najróżniejszych nagród jako najlepsza wokalistka i autorka tekstów.

Zuza
JABŁOŃSKA

Młoda artystka, tworząca na granicy mainstreamu i alternatywy. Finalistka The Voice Kids, wyróżniała się charakterystyczną barwą głosu i nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalnymi. W swoich utworach porusza bardzo ważne problemy społeczne. Barwna i inspirująca, serdecznie zapraszamy na koncert Zuzy!